In de focus

Studeren in het buitenland

Elien Prophète studeerde Latijn-moderne talen aan onze school. Daarna koos ze voor de opleiding Toegepaste Taalkunde (Nederlands, Engels en Duits) in Antwerpen. In haar master kreeg ze de kans om stage te lopen in Thailand en les te geven aan toekomstige leraren Engels. Een blik achter de feiten.

link interview Elien

Alle nieuws uit de derde graad

Goochelshow

Goochelshow In de vakwerkgroep mens en samenleving ontstond het idee om de leerlingen van het eerste jaar als zeer jonge ondernemers een project te laten ontwikkelen. Om het maatschappelijk engagement van jongeren te stimuleren...

Bezoek van Erasmus+

Bezoek van Erasmus+ In de week van maandag 25 november tem vrijdag 29 november komen leerkrachten en leerlingen van Tours (Frankrijk) en Rome (Italië) naar onze school voor een uitwisseling in het kader van het Erasmus+project Mind D...

Japans bezoek

Japans bezoek Op vrijdag 3 mei kwam een delegatie uit  het Japanse Minamiboso naar onze school.De Japanners hadden interesse in ons digitaal en interactief onderwijs. Het bijwonen van een les met iPad zonder boeken maakte bijzondere...

Bezoek van school uit Nijvel

Bezoek van school uit Nijvel Op 13 en 14 mei krijgen we bezoek van een school uit Nijvel. Onze leerlingen van 5HUM zullen die leerlingen ontvangen en begeleiden op o.a. de Crystal Ship-route in Oostende en een bezoek aan de Beachclub...

Erasmus+ Duitsland

Erasmus+ Duitsland Van 5 tot en met 11 mei gaat een delegatie van de klas 5EMT LMT ECW samen met 2 leerkrachten naar Coburg, Duitsland in het kader van het Erasmus+ project ‘Unity in Diversity, making a home for each...

De kracht van de leesplek

De kracht van de leesplek “That’s the thing about books. They let you travel without moving your feet.” (Jhumpa Lahiri).Leerlingen lezen niet meer? Daar maakt onze school werk van. Met enkele projecten, probeert ze leerlingen meer in...

Ondernemen voor de klas

Ondernemen voor de klas Ondernemen of meedraaien in het bedrijfsleven is niet iedereen meegegeven. Gelukkig konden de volgende gastsprekers hun passie en ervaring uit die wereld meedelen met onze leerlingen. Op 28 februari konden 6...

Schooluitstappen

Schooluitstappen Van 1 tot en met 3 april bezoeken onze 7des Amsterdam.Van 2 tot en met 5 april gaan de 5des naar Berlijn en de zesdes naar Parijs.

Lezing over gamen

Lezing over gamen Matthias Dewilde deelt het verhaal van zijn eigen gameverslaving. Hij legt uit hoe technologie ons beïnvloedt én hij inspireert jongeren om bewuster met technologie (en games) om te gaan. De jongeren leren nadenken...